Peppers Mineral Springs Retreat

Listing Details

Vendosur në piktoresk Daylesford Victoria dhe maqedonase sillet, një makinë e lehtë minuta 75 nga Melbourne CBD, elegant dhe i qetë Peppers Mineral Springs Retreat është e përshtatshme të përkryer për konferenca, takime, Retreats ekzekutive, lanson produkt dhe aktivitetet e ndërtimit të ekipit.

Lëvdatë një qëllim të ndërtuar funksion qendra e vendosur në mes të kopshte landscaped simpatik, shërbimet e plota të biznesit dhe një ekip i drejtuar nga stafi profesional dhe miqësor rezultateve, speca Mineral Springs Tërheqje Daylesford - Hepburn Springs është destinacioni i fundit konferenca.

Qendra jonë Konferenca ofron dy dhoma fleksibile konferencash shfaqur lehta freskuese natyrore dhe të gjitha objektet e takimit keni nevojë. Ekipi i talentuar i chefs në Konservatorin, ndihmuese të mirë gustator prodhojnë për të cilat zona është e njohur, do të qepur një menu që i përshtaten nevojave grupit tuaj. Onsite trajtuar grupin tuaj për një trajtim spa hareshëm në The Mineral Spa ose të përfitojnë nga furnizuesit tanë të jashtëm ndërtimit të ekipit që mund të hartuar ushtrime për të inkurajuar vazhdimin e konferencës pas sukses.

Akomodimi është e vendosur në afërsi të qendrës së konferencës dhe përfshin 40 dhoma luksoze që mund të kujdesem për deri në 70 delegatë.

 

 

Strehim

Numri i dhomave 40
Akomodimi Kapaciteti 70

Lehtësira

Ajër të kondicionuar Ballkon
Bar / Lounge Clock / Radio
Dita Spa Flokeve tharëse
Ngrohje Në dhomë çaj / kafe objektet
Docking stacion Ipod Hekur / hekurosje e Bordit
Minibar Carparking onsite
Restorant onsite Hapja e dritareve
Telefon Shërbimet e sekretarisë
Bath veçantë Dush
Dush Mbi Bath Spa
Televizor Wireless Akomodimi
Wireless Konferenca Lehtesirat

Dhomat e konferencave

Kapaciteti i përgjithshëm 120
Dhoma më e madhe e kapaciteteve 100
Numri total i dhomave 2
Më të mëdha Përmasat Dhoma
14 milion x 8m
Më e madhe Dhoma Layout kapaciteteve
Shape U 60 Klasë 60 Kabare 80 Teatri 100
Boardroom 50 Grupimeve 80 Banket 80 Koktej 100

Shkarkime

Konferenca Stadiumet

Vendin komentin tuaj

Vlerësoni këtë vend duke klikuar një yll më poshtë:

Send To Shoqëri

Captcha Verifikimi
op7
CAPTCHA Foto


Vende të zgjedhura

Asnjë Stadiumet kanë qenë të përzgjedhur. Ju lutemi "Shto tek anketues Lista" dhe provoni përsëri.
Dërgo Hetim

Emri * Mbiemri *
Kompania * Email *
Adresa * Periferi *
Telefoni * Faks
Vendi *
Preferuar Kontakt Metoda Email Telefon

Detail ngjarje

Event Type *
Përdorni Ctrl dhe klikoni për të zgjedhur opsionet muliple
Nr i pjesëmarrësve * N / A
Arritja Data
Nisja Data
Vakt e parë
Përdorni Ctrl dhe klikoni për të zgjedhur opsionet muliple
Vakt e fundit
Përdorni Ctrl dhe klikoni për të zgjedhur opsionet muliple
Konferenca Lloji Room
dhomë më e madhe Shape U
dhomë më e madhe Klasë
dhomë më e madhe Kabare
dhomë më e madhe Teatri
dhomë më e madhe Boardroom
dhomë më e madhe Grupimeve
dhomë më e madhe Banket
dhomë më e madhe Koktej
Event Komente

Akomodimi Detajet

Accommmodation Detajet Po / Jo
Akomodimi Kapaciteti
Akomodimi Konfigurimi
Përdorni Ctrl dhe klikoni për të zgjedhur opsionet muliple
Ushqimi i nevojshëm
Përdorni Ctrl dhe klikoni për të zgjedhur opsionet muliple
Arritja Data
Nisja Data
Akomodimi Komente

Detajet e Shërbimit

Shërbimet e veçanta të kërkuara

Koment shtesë

Koment shtesë

Qëllimi dhe Objektivat tonë

Për të ofruar më të plotë Worldwide Konferenca Vendi, stimujve, Takimi, Restorant / Funksioni, Kulturë dhe Konferenca Vendi lidhur directory Shërbimit. Duke siguruar ju me gamë të gjerë të lokacioneve, objekteve dhe zgjedhjet përputhen buxhet për të arritur qëllimet tuaja më të lartë të kompanisë dhe rezultatet.

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Na Share

bbecbfc4ef342aeec93e61879aea213f

Bashkohu me ne në Facebook